HAUL – ODBORNÍK NA DĚTSKÉ TÁBORY, ŠKOLY V PŘÍRODĚ A REKREACI VŠEHO DRUHU

Pohybujeme se na trhu dětské rekreace již více než 23 let... mezi naše hlavní činnosti patří každoroční letní dětské tábory, provoz tří rekreačních středisek a pořádání párty akcí. Zaměřujeme se na rekreaci všeho druhu, pořádáme školy v přírodě se vším komfortem, školní výlety, adaptační kurzy, sportovní pobyty, firemní akce, rodinné oslavy a mnoho dalšího. Tak neváhejte a přijeďte se sami přesvědčit!

 

Chcete si užít plavbu výletní lodí? Je Váš sen projet se ve Ferrari? Láká Vás vyrazit na aktivní lyžařskou dovolenou do Alp? Nebo byste si raději užili relaxační wellness pobyt? Pak právě Vám přinášíme velkou soutěž roku 2012 o 12 úžasných cen pro malé i velké!

Neváhejte a zapojte se také!

Pro sezónu 2012 jsme pro Vás připravili speciální nabídku 5denních škol v přírodě za skvělou cenu 1.212 Kč. Vyražte do jednoho z našich rekreačních středisek a využijte našich výjimečných bonusů!

Rezervace pro jaro, léto a podzim 2012 jsou v plném proudu! Proto pokud chcete v jednom z našich rekreačních středisek uspořádat svou akci, ať už školu v přírodě, školní výlet, sportovní či adaptační pobyt, firemní akci nebo k nám jen vyrazit na rodinnou dovolenou, kontaktujte nás co nejdřive. Čím dříve si své místečko zamluvíte, tím větší šanci na volný, Vámi vybraný termín, máte.

Navázali jsme spolupráci s Ústeckým deníkem, a proto se každé pondělí a čtvrtek můžete těšit na krátký článek s pár fotkami ve vydání deníku. Všechny příspěvky si též můžete přečíst na internetových stránkách (ustecky.denik.cz).

Přinášíme mini novinky pro všechny "zvědavce", kteří by chtěli vědět, co se u nás v této době děje. Již od dubna v našich rekreačních střediscích (RS Máj a RS Úsvit) probíhají školy v přírodě, kde se nám více méně střídá jedna škola za druhou. Pro většinu z nich připravujeme i program s našimi vedoucími, proto se opravdu nenudíme :o). A co tábory? Nebojte se, ani ty nepřijdou zkrátka.

Máme dobrou zprávu pro všechny, kteří s námi chtěli vyrazit na letní tábor, ale bránila jim v tom velká vzdálenost bydliště od místa odjezdu. Rozšířili jsme nabídku měst, ze kterých budou odjíždět autobusy, a sice o Českou Lípu, Lovosice, Litoměřice, Liberec, Turnov a Mladou Boleslav. Věříme, že tím alespoň některým účastníkům našich dětských táborů uděláme radost!

Rezervace pro jaro, léto a podzim 2012 jsou v plném proudu! Proto pokud chcete v jednom z našich rekreačních středisek uspořádat svou akci, ať už školu v přírodě, školní výlet, sportovní či adaptační pobyt, firemní akci nebo k nám jen vyrazit na rodinnou dovolenou, kontaktujte nás co nejdřive. Čím dříve si své místečko zamluvíte, tím větší šanci na volný, Vámi vybraný termín, máte.

Pozor, pozor, přinášíme důležitou aktuální novinku ze současného dění v agentuře. Po tříleté pauze za Vámi opět přicházíme s nabídkou podzimního tábora, kterým se všichni zarytí a věrní táborníci mohou s plnou parádou rozloučit s letošní sezónou. A co hlavně.... rozloučit se levně, stylově a pohodově! Pro tentokrát v RS Máj v Plasích u Plzně. Více se dozvíte na táborových stránkách.

Právě odstartovalo přihlašování na tábory do nové sezóny. I v roce 2013 se na táborech můžete těšit na dvě celotáborové hry - v Plasích druhý díl dračí legendy a v Letohradě pokračování duchařského řádění. Čeká Vás tedy opět velké dobrodružství!

Přihlášky na letní tábory se k nám jen valí... Proto pokud máte vybraný běh tábora, na který s námi vyrazíte, rozhodně se svou přihláškou dlouho neotálejte. Do poloviny února se navíc mají vyjádřit podniky se svými čisly, proto je nyní ideální čas na přihlášení na tábory 2013!

S novým rokem opět otvíráme novou sezónu táborů.  Na našich stránkách najdete již nový design a tedy i nová témata celotáborových her pro letní tábory 2013.

... aneb nebojte se s námi vyrazit na akci ještě letos. Připravíme pro Vás "last minute" krátký školní výlet, adaptační kurz či školu v přírodě se zajímavými podzimními slevami či bonusy! Neváhejte a kontaktujte nás.

1 2