HAUL – ODBORNÍK NA DĚTSKÉ TÁBORY, ŠKOLY V PŘÍRODĚ A REKREACI VŠEHO DRUHU

Pohybujeme se na trhu dětské rekreace již více než 23 let... mezi naše hlavní činnosti patří každoroční letní dětské tábory, provoz tří rekreačních středisek a pořádání párty akcí. Zaměřujeme se na rekreaci všeho druhu, pořádáme školy v přírodě se vším komfortem, školní výlety, adaptační kurzy, sportovní pobyty, firemní akce, rodinné oslavy a mnoho dalšího. Tak neváhejte a přijeďte se sami přesvědčit!

Přinášíme Vám speciální nabídku škol v přírodě, na které s námi můžete vyrazit do jednoho z našich rekreačních středisek. A proč vlatně škola v přírodě?

Již Jan Amos Komenský věděl, že vyučování probíhající formou hry je tím nejlepším, co lze dětem nabídnout při studiu. Dalším krokem je též čerstvý vzduch a krásná příroda, která uvolní napětí a umožní při výuce dosáhnout daleko větších úspěchů než-li pouhým výkladem učitele.

 

Výuka v krásném prostředí

Společnost Haul Vám nabízí možnost, realizovat vlastní výuku ve svých rekreačních centrech, které jsou situovány právě do krásných krajinných zákoutí naší země. Na těchto místech je možná realizace nejen běžných škol v přírodě, ale i jiných typů školní rekreace.

Mnozí si vzpomenou na chvíle, které jim přinesla škola v přírodě, když byli sami žáky. Dopřejte dětem možnost výuky na čerstvém vzduchu a obohaťte tak jejich zážitky ze školních let.

 

Rekreační střediska jsou vhodně vybavena

Všechna rekreační střediska jsou vybavena vším co je nutné pro pobyt, stravování a výuku. Dále jsou vybavena sportovními plochami a místy pro volný čas žáků i učitelů. Okolí středisek je vhodné i pro poznávání přírody, tůry nebo jen procházky s dětmi na čerstvém vzduchu v místech, kde není těžký průmysl a příroda si uchovala přirozený ráz.

Vyberte si jeden ze dvou nejžádanějších modelů školy v přírodě, které jsou jen ukázkou z naší pestré nabídky.